اللَّهُ نُورُ السَّمَاوَاتِ وَالأرْضِ مَثَلُ نُورِهِ كَمِشْكَاةٍ فِيهَا مِصْبَاحٌ الْمِصْبَاحُ فِي زُجَاجَةٍ الزُّجَاجَةُ كَأَنَّهَا كَوْكَبٌ دُرِّيٌّ يُوقَدُ مِنْ شَجَرَةٍ مُبَارَكَةٍ زَيْتُونَةٍ لا شَرْقِيَّةٍ وَلا غَرْبِيَّةٍ يَكَادُ زَيْتُهَا يُضِيءُ وَلَوْ لَمْ تَمْسَسْهُ نَارٌ نُورٌ عَلَى نُورٍ يَهْدِي اللَّهُ لِنُورِهِ مَنْ يَشَاءُ وَيَضْرِبُ اللَّهُ الأمْثَالَ لِلنَّاسِ وَاللَّهُ بِكُلِّ شَيْءٍ عَلِيمٌ

آدرس جدید وبلاگ : meshkat.

توزیع کتاب تفسیر جزء30 قرآن کریم به همت تبلیغات اسلامی دماوند
نویسنده : مشکات - ساعت ۱٠:۱۳ ‎ق.ظ روز پنجشنبه ۳٠ آذر ۱۳٩۱
 

کتاب تفسیر جزء 30 قرآن کریم به همت تبلیغات اسلامی شهرستان دماوند بین ثبت نام کنندگان این رشته توزیع شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، علی یوسفیان، کارشناس امور قرآنی تبلیغات اسلامی دماوند با اعلام این خبر گفت: این کتاب که نوشته حجت الاسلام محسن قرائتی است توسط امور قرآنی تبلیغات اسلامی دماوند میان ثبت نام کنندگان توزیع شد.

 

وی افزود: ثبت نام کنندکان در این رشته مبلغان طرح هجرت و مبلغات هستند که در هفته نخست آذرماه برای شرکت در این مسابقه ثبت نام کردند.

 یوسفیان در پایان تصریح کرد: روز و محل برگزاری مسابقه تفسیر جزء 30 قرآن کریم متعاقبا به اطلاع ثبت نام کنندگان خواهد رسید.

 

 


 
comment نظرات شما ()
 
 
بازدید رئیس تبلیغات اسلامی دماوند از نمایشگاه دستاوردهای قرآنی
نویسنده : مشکات - ساعت ۱٠:۱۱ ‎ق.ظ روز پنجشنبه ۳٠ آذر ۱۳٩۱
 

رئیس تبلیغات اسلامی شهرستان دماوند با حضور در نمایشگاه دستاوردهای قرآنی در برج میلاد از غرفه های مختلف این نمایشگاه بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، حجت الاسلام محسن کرمانی، رئیس تبلیغات اسلامی شهرستان دماوند به همراه حجت الاسلام جمال هادیان، معاون مرکز رسیدگی به امور مساجد شرق استان تهران با حضور در نمایشگاه دستاوردهای قرآنی استان تهران از غرفه های مختلف این نمایشگاه بازدید کردند.

 همچنین کرمانی با حضور در غرفه های موسسات قرآنی شهرستان دماوند از نزدیک با فعالیت ها و دستاورد های این موسسات بازدید به عمل آورد.

 گفتنی است این بازدید بیست و سوم آذرماه جاری صورت گرفت.


 
comment نظرات شما ()
 
 
بازدید کارشناس امور قرآنی تبلیغات اسلامی دماوند از دوره تربیت معلم
نویسنده : مشکات - ساعت ۱٠:٠٧ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ٢۸ آذر ۱۳٩۱
 

کارشناس امور قرآنی تبلیغات اسلامی دماوند از دوره تربیت معلم روخوانی و روانخوانی سطح یک قرآن مجید بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، این دوره که در موسسه حضرت فاطمه معصومه (س) شهرستان دماوند برگزار می شود توسط علی یوسفیان، کارشناس امور قرآنی تبلیغات اسلامی دماوند و نماینده اتحادیه موسسات قرآنی این شهرستان مورد بازدید قرار گرفت.

 در این دوره 22 نفر تحت آموزش اساتید مجرب حوزه و دانشگاه مشغول به گذراندن آموزش هستند. پس از اتمام دوره و اخذ آزمون کتبی از دانش آموختگان گواهی نامه معتبر از سوی سازمان دارالقرآن الکریم به قبول شدگان در آزمون اهدا خواهد شد.

 گفتنی است این بازدید بیست و سوم آذرماه جاری انجام شد.


 
comment نظرات شما ()
 
 
برگزاری بخش کتبی مسابقات سراسری قرآن و عترت در واحد دماوند
نویسنده : مشکات - ساعت ۱:٤۳ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ۱٤ آذر ۱۳٩۱
 

مسابقات قرآن و عترت ویژه اساتید و دانشجویان در دانشگاه آزاد اسلامی واحد دماوند در بخش کتبی همزمان با سراسر کشوربرگزار شد.

برگزاری موفق این مسابقه که به مطالعه و تعلیم دانش های دینی در زمینه قرآن و ائمه کمک شایانی کرده است، با عث شده تا این مسابقه گسترش پیدا کند.

در این دوره تعداد 30 نفر از اساتید و 300نفر از دانشجویان شرکت کرده بودند.

دفتر فرهنگ اسلامی واحد دماوند با تبلیغات متعدد افراد علاقه مند را به این مسابقه و آموزش غیر مستقیم مفاهیم قرآنی و زندگانی اهل بیت ترغیب کرده است. در واحد دماوند کانون قرآن و عترت فعالیت های مستمر و مداومی را دارد و از جمله آن برگزاری این مسابقات است.


 
comment نظرات شما ()