اللَّهُ نُورُ السَّمَاوَاتِ وَالأرْضِ مَثَلُ نُورِهِ كَمِشْكَاةٍ فِيهَا مِصْبَاحٌ الْمِصْبَاحُ فِي زُجَاجَةٍ الزُّجَاجَةُ كَأَنَّهَا كَوْكَبٌ دُرِّيٌّ يُوقَدُ مِنْ شَجَرَةٍ مُبَارَكَةٍ زَيْتُونَةٍ لا شَرْقِيَّةٍ وَلا غَرْبِيَّةٍ يَكَادُ زَيْتُهَا يُضِيءُ وَلَوْ لَمْ تَمْسَسْهُ نَارٌ نُورٌ عَلَى نُورٍ يَهْدِي اللَّهُ لِنُورِهِ مَنْ يَشَاءُ وَيَضْرِبُ اللَّهُ الأمْثَالَ لِلنَّاسِ وَاللَّهُ بِكُلِّ شَيْءٍ عَلِيمٌ

آدرس جدید وبلاگ : meshkat.

ضعف دولت‌های اسلامی هتک حرمت قرآن کریم را رقم زد
نویسنده : مشکات - ساعت ۱٠:٢۸ ‎ق.ظ روز شنبه ۳ مهر ۱۳۸٩
 

مدیر حوزه علمیه دماوند با اشاره به هتک حرمت قرآن کریم، گفت: حرکت و خروش ملت‌های مسلمان جلوی اقدامات دشمنان را در سطح بین‌الملل خواهد گرفت.

حجت‌الاسلام رضا حاج آقایی، مدیر مدرسه علمیه امام صادق(ع) شهرستان دماوند در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری رسا با اشاره به هتک حرمت به قرآن کریم آن را حرکتی از پیش برنامه‌ریزی شده از سوی صهیونیزم جهانی دانست و گفت: دشمنان اسلام از این برنامه‌ریزی به نفع خود استفاده خواهند کرد.

وی با بیان این‌که دشمنان اسلام شمشیر خود را از رو بسته‌اند، افزود: هتک حرمت به مقدسات اسلام و قرآن‌سوزی اتفاق جدیدی نیست، اما رسانه‌ای کردن آن نشان از دشمنی آشکار مستکبران دارد.

مدیر مدرسه علمیه امام صادق(ع) شهرستان دماوند اظهار داشت: دشمنان اسلام چه روی حرکت، سازمان و برنامه منظم شروع به این عمل نابخردانه کرده‌اند یا از افرادی نادان به بهترین شکل بهره بردند، در هر صورت این قضیه با رهبری آمریکا، صهیویسم و مسیحیت صهیونیستی انجام شده است.

وی خاطرنشانکرد: رسانه‌ای کردن آتش زدن قرآن، یک حرکت جزئی، در نقطه‌ای کور و از روی عصبانیت و و جهل نیست، بلکه تصمیمی بزرگ است که نشان از ایستادن در مقابل مسلمانان و کامل کردن جنگ صلیبی دارد.

حجت‌الاسلام حاج آقایی در ادامه به نقش ملت‌های و دولت‌های اسلامی در برابر این هتک حرمت اشاره کرد و با بیان این‌که ملت‌ها و دولت‌های اسلامی هرقدر در برابر این قضیه کوتاه بیایند، دشمنان جری‌تر می‌شوند، گفت: حرکات ضد اسلامی که اکنون رسانه‌ای شده و روز به روز هم گسترش می‌یابد به سبب ضعف دولت‌های اسلامی است که به آنان جرأت چنین کاری را می‌دهد.

وی اضافه کرد: هرچند برخی از دولت‌های اسلامی از خروش ملت‌های خود ممانعت می‌کنند و بسیاری از این خروش‌ها را هم بعضاً سرکوب می‌کنند، اما باید بدانند پیام ملت‌ها بسیار مؤثر است و حرکت مثبت آنان قطعاً جلوی اقدامات دشمنان را در سطح بین‌الملل خواهد گرفت.

استاد حوزه علمیه دماوند با بیان این‌که هرچند کشیش مسیحی قرآن را آتش نزد، اما به وعده‌های خود عمل کرد و حرکتی را آغاز کرد که جلوی برخی فشارها گرفته شد، اظهار داشت: اگر ضعف برخی دولت‌های اسلامی نبود، این حرکت‌ و امسال آن به صورت مخفی هم انجام نمی‌شد.

وی در پایان خواستار معرفی صحیح قرآن در بین جوامع شد و با بیان این‌که حقانیت قرآن سبب معرفی آن در بین ملت‌های جهان می‌شود به دلایل اسلام‌هراسی مستکبران اشاره کرد و گفت: یکی از امامان جماعت شهری در آمریکا می‌گفت هر هفته چند نفر از مسیحیان به اسلام گرایش پیدا می‌کنند و این دشمنان اسلام را عصبانی کرده است.


 
comment نظرات شما ()