اللَّهُ نُورُ السَّمَاوَاتِ وَالأرْضِ مَثَلُ نُورِهِ كَمِشْكَاةٍ فِيهَا مِصْبَاحٌ الْمِصْبَاحُ فِي زُجَاجَةٍ الزُّجَاجَةُ كَأَنَّهَا كَوْكَبٌ دُرِّيٌّ يُوقَدُ مِنْ شَجَرَةٍ مُبَارَكَةٍ زَيْتُونَةٍ لا شَرْقِيَّةٍ وَلا غَرْبِيَّةٍ يَكَادُ زَيْتُهَا يُضِيءُ وَلَوْ لَمْ تَمْسَسْهُ نَارٌ نُورٌ عَلَى نُورٍ يَهْدِي اللَّهُ لِنُورِهِ مَنْ يَشَاءُ وَيَضْرِبُ اللَّهُ الأمْثَالَ لِلنَّاسِ وَاللَّهُ بِكُلِّ شَيْءٍ عَلِيمٌ

آدرس جدید وبلاگ : meshkat.

فرماندار دماوند:اهانت به قرآن اهانت به همه کتاب های آسمانی است
نویسنده : مشکات - ساعت ٢:۱٥ ‎ب.ظ روز دوشنبه ٢٩ شهریور ۱۳۸٩
 

فرماندار شهرستان دماوند گفت : اهانت به قرآن کریم ، اهانت به همه کتابهای آسمانی است و دشمنان بدانند که با این عمل زشت ، شرایط را برای اتحاد همه مسلمانان جهان فراهم کرده اند.

'حسین معتمدنیا' در گفتگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت : این عمل زشت نشان از کینه درونی دشمنان به اسلام و قرآن است .
وی ادامه داد : اگر چه در طول 30 سال بعد از پیروزی انقلاب به لحاظ پیروی و عمل به قرآن در نظام مقدس جمهوری اسلامی بارها به ناحق از ناحیه استکبار جهانی مورد ظلم و اهانت قرار گرفته ایم، ولی امروز شاهد آن هستیم با توجه به اینکه از اقدامات خود نتیجه ایی نگرفته اند به کتاب مقدس ما اهانت می کنند.
'معتمدنیا' با بیان آنکه دشمنان اسلام ، قرآن عزیز را مانع و سد اجرای سیاست های استکباری خود می دانند، افزود: اگر چه اقدام ضد الهی و ارزشی آنها به دست تعدادی اندک و با همراهی و کمک سیاست مداران آمریکایی انجام شده است و امروز باعث رنجش قلب مسلمانان گردیده ولی همین اتفاق مقدمه ایی برای نابودی استکبار جهانی از صحنه جهان و استقرار حکومت اسلامی بر مبنای احکام و فرامین قرآنی می شود.
وی تاثیر این حرکت زشت را حقانیت نظام جمهوری اسلامی در کنار بی اعتمادی دشمان اسلام برشمرد و گفت: افرادی که به حمایت سران کشورهای آمریکایی دل خوش کرده اند و دل خوش دارند عملا امروز به آنها اثبات شد و حرف نظام و مقام معظم رهبری در بحث عدم اتکا به کشورهای آمریکایی هم به واقعیت رسید.
فرماندار دماوند به تاثیر این اتفاق در بین مسلمانان جهان پرداخت و تصریح کرد : با توجه به حرکت زشت و اهانت به قرآن از سوی استکبار جهانی ، مطمئنا اعتقادات پیروان سایر ادیان اسلامی و گرایش آنها به اسلام بیشتر خواهد شد .
این مسئول خاطر نشان کرد: امروز تمامی مسلمانان جهان اسلام باید پیام مقام معظم رهبری را ملاک عمل خود قرار داده و به نحو منطقی و شایسته بدون فراهم نمودن خوراک تبلیغاتی برای مقابله با توطئه گران عمل نمایند.


 
comment نظرات شما ()