اللَّهُ نُورُ السَّمَاوَاتِ وَالأرْضِ مَثَلُ نُورِهِ كَمِشْكَاةٍ فِيهَا مِصْبَاحٌ الْمِصْبَاحُ فِي زُجَاجَةٍ الزُّجَاجَةُ كَأَنَّهَا كَوْكَبٌ دُرِّيٌّ يُوقَدُ مِنْ شَجَرَةٍ مُبَارَكَةٍ زَيْتُونَةٍ لا شَرْقِيَّةٍ وَلا غَرْبِيَّةٍ يَكَادُ زَيْتُهَا يُضِيءُ وَلَوْ لَمْ تَمْسَسْهُ نَارٌ نُورٌ عَلَى نُورٍ يَهْدِي اللَّهُ لِنُورِهِ مَنْ يَشَاءُ وَيَضْرِبُ اللَّهُ الأمْثَالَ لِلنَّاسِ وَاللَّهُ بِكُلِّ شَيْءٍ عَلِيمٌ

آدرس جدید وبلاگ : meshkat.

برگزاری مسابقات قرآنی در اداره مخابرات دماوند
نویسنده : مشکات - ساعت ٤:٠۸ ‎ب.ظ روز دوشنبه ٢٥ مهر ۱۳٩٠
 

در راستای گسترش فرهنگ قرآنی یک دوره مسابقات قرآن کریم شامل مفاهیم قرآنی و روخوانی در میان کارمندان اداره مخابرات دماوند برگزار شد.

در این دوره از مسابقات چهار نفر به عنوان نفرات برتر برگزیده شدند  که در بین  افراد برگزیده این دوره از مسابقات حضور خواهران چشمگیر بود و جوائز این مسابقات توسط حجت الاسلام فائزی امام جماعت اداره مخابرات دماوند با حضور رئیس و معاون اداره مخابرات دماوند اهدا شد .

نفرات برگزیده این مسابقات عبارتند  بودند از:

نفر اول: مجید علیمحمدی 

نفر دوم : خدیجه قربانی

نفر سوّم : پوران کرمانشاهی

نفر چهارم : حامد پردیس

همچنین در این مراسم آیت ا... العظمی حاج سید محمدحسین زابلی استاد اخلاق حوزه و دانشگاه در نمازخانه این اداره در اهمیت تلاوت قرآن کریم و عمل به دستورات آن به سخنرانی پرداخت و در پایان نیز یک دوره ختم قرآن توسط کارمندان این اداره برنامه ریزی و انجام شد.


 
comment نظرات شما ()