اللَّهُ نُورُ السَّمَاوَاتِ وَالأرْضِ مَثَلُ نُورِهِ كَمِشْكَاةٍ فِيهَا مِصْبَاحٌ الْمِصْبَاحُ فِي زُجَاجَةٍ الزُّجَاجَةُ كَأَنَّهَا كَوْكَبٌ دُرِّيٌّ يُوقَدُ مِنْ شَجَرَةٍ مُبَارَكَةٍ زَيْتُونَةٍ لا شَرْقِيَّةٍ وَلا غَرْبِيَّةٍ يَكَادُ زَيْتُهَا يُضِيءُ وَلَوْ لَمْ تَمْسَسْهُ نَارٌ نُورٌ عَلَى نُورٍ يَهْدِي اللَّهُ لِنُورِهِ مَنْ يَشَاءُ وَيَضْرِبُ اللَّهُ الأمْثَالَ لِلنَّاسِ وَاللَّهُ بِكُلِّ شَيْءٍ عَلِيمٌ

آدرس جدید وبلاگ : meshkat.

بازدید کارشناس امور قرآنی اداره تبلیغات اسلامی دماوند از موسسات قرآنی
نویسنده : مشکات - ساعت ۱۱:٠٥ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ۱٢ اردیبهشت ۱۳٩۱
 

کارشناس امور قرآنی اداره تبلیغات اسلامی و نماینده اتحادیه قرآنی دماوند، از موسسات و هیات های قرآنی این شهرستان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، این بازدید به جهت بررسی چگونگی برگزاری کلاس های آموزش عمومی، تخصصی و طرح ارتقای شاخص های فرهنگی، از قبیل روخوانی، روانخوانی، مفاهیم، تفسیر، حفظ، استفاده از مربیان با تجربه و توانا و نحوه به کارگیری این موسسات و هیات ها از سرفصل ها و آیین نامه های سازمان دارالقرآن انجام شد.

علی یوسفیان، کارشناس امور قرآنی اداره تبلیغات دماوند در این بازدید گفت: متاسفانه در جامعه ای که زندگی می کنیم هنوز قرآن در خانواده ها و زندگی ما مهجور است پس باید تلاش کنیم قرآن جایگاه خودش را در جامعه پیدا کند.

 وی افزود: امیدواریم با تلاش و بکارگیری برنامه های صورت گرفته در زمینه قرآن شاهد روزی باشیم که بی سوادی قرآنی در جامعه ریشه کن شود و فرهنگ قرآنی در خانواده و جامعه جایگاه خودش را پیدا کند تا گفتار، رفتار و کردار ما متناسب با این فرهنگ نورانی شود. گفتنی است این بازدید ها، چهارم و پنجم اردیبهشت جاری از موسسه میقات القرآن و دارالقرآن کیلان و هیات های قرآنی پنج تن آل عبا و جوانان حضرت امیرالمومنین (ع) شهرستان دماوند انجام گرفت.


 
comment نظرات شما ()