اللَّهُ نُورُ السَّمَاوَاتِ وَالأرْضِ مَثَلُ نُورِهِ كَمِشْكَاةٍ فِيهَا مِصْبَاحٌ الْمِصْبَاحُ فِي زُجَاجَةٍ الزُّجَاجَةُ كَأَنَّهَا كَوْكَبٌ دُرِّيٌّ يُوقَدُ مِنْ شَجَرَةٍ مُبَارَكَةٍ زَيْتُونَةٍ لا شَرْقِيَّةٍ وَلا غَرْبِيَّةٍ يَكَادُ زَيْتُهَا يُضِيءُ وَلَوْ لَمْ تَمْسَسْهُ نَارٌ نُورٌ عَلَى نُورٍ يَهْدِي اللَّهُ لِنُورِهِ مَنْ يَشَاءُ وَيَضْرِبُ اللَّهُ الأمْثَالَ لِلنَّاسِ وَاللَّهُ بِكُلِّ شَيْءٍ عَلِيمٌ

آدرس جدید وبلاگ : meshkat.

مؤسسه قرآنی حضرت فاطمه معصومه (س) دماوند
نویسنده : مشکات - ساعت ٧:٥٠ ‎ب.ظ روز دوشنبه ۱٢ فروردین ۱۳٩٢
 

موسسه قرآنی حضرت فاطمه معصومه (س) دماوند در سال 1389 به همت جمعی از خواهران طلبه در حوزه علمیه خواهران شهرستان دماوند تاسیس گردید که فعالیت های مختلف در زمینه های تبلیغ، پژوهش و آموزش ارائه نمودند.

از جمله آموزش های قرائت و مفاهیم قرآن کریم در سطوح مقدماتی و تکمیلی و اجرای طرح های ارائه شده از سوی سازمان تبلیغات اسلامی از جمله طرح 1444- 1445- 1446 و طرح های دیگر از جمله نشاط معنوی ، طرح اوقات فراغت جوانان و ... در همه رده های سنی از پیش دبستانی تا میانسالی .
قرآن پژوهان با توجه به علایق خود در کلاس های مورد نظرشان شرکت می کنند و از محضر اساتید مجرب و متخصص در زمینه قرآن از جمله استاد بزرگوار جناب آقای غفرانی ، استاد مَسن آبادی ، استاد ناصری و ... استفاده می کنند .

 

این موسسه با اعزام مربی قرآن به روستا های مختلف شهرستان نیز کلاس های قرآن را در سطح شهرستان گسترش می دهد که با استقبال روستاییان عزیز روبرو گردیده است.

 


 
comment نظرات شما ()