اللَّهُ نُورُ السَّمَاوَاتِ وَالأرْضِ مَثَلُ نُورِهِ كَمِشْكَاةٍ فِيهَا مِصْبَاحٌ الْمِصْبَاحُ فِي زُجَاجَةٍ الزُّجَاجَةُ كَأَنَّهَا كَوْكَبٌ دُرِّيٌّ يُوقَدُ مِنْ شَجَرَةٍ مُبَارَكَةٍ زَيْتُونَةٍ لا شَرْقِيَّةٍ وَلا غَرْبِيَّةٍ يَكَادُ زَيْتُهَا يُضِيءُ وَلَوْ لَمْ تَمْسَسْهُ نَارٌ نُورٌ عَلَى نُورٍ يَهْدِي اللَّهُ لِنُورِهِ مَنْ يَشَاءُ وَيَضْرِبُ اللَّهُ الأمْثَالَ لِلنَّاسِ وَاللَّهُ بِكُلِّ شَيْءٍ عَلِيمٌ

آدرس جدید وبلاگ : meshkat.

محفل انس با قرآن در دانشگاه آزاد دماوند برگزار شد
نویسنده : مشکات - ساعت ٦:۱۱ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ۳٠ اردیبهشت ۱۳۸۸
 

این مراسم از ساعت 14 در سالن آمفی تئاتر دانشگاه آزاد اسلامی دماوند برگزار شد. در ابتدای این مراسم آقای دژکام از قاریان محلی به قرائت قرآن پرداخت.

سپس حجت الاسلام والمسلمین احمدی رییس دفتر فرهنگ اسلامی واحد دماوند ضمن خوشامدگویی به حاضران در محفل از زحمات دانشجویان دانشگاه آزاد دماوند به خاطر برگزاری این برنامه تشکر کرد.

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین علاءالدینی امام جمعه شهرستان دماوند ضمن بیان روایتی از پیامبر اکرم درباره عمل به فرامین قرآن به ایراد سخنانی در اینباره پرداخت.

سپس مجری این برنامه آقای غلامرضا احمدی از مجریان توانمند صدا و سیما از آقای جعفر فردی که از اساتید و قاریان بین المللی می باشد دعوت کرد که در جایگاه حاضر شود و ایشان هم با تلاوت گوشنواز خود حاضران در محفل را به فیض رسانید.

سالن آمفی تئاتر دانشگاه آزاد دماوند

در ادامه سخنران ویژه این برنامه حضرت آیت الله قرهی به ایراد سخنانی در وصف عظمت قرآن و تفکر در مضامین آیات قرانی پرداخت.

سپس گروه تواشیح و مدیحه سرایی اسوه به اجرای برنامه پرداخت.

در پایان نیز یکی دیگر از اساتید و قاریان بین المللی جناب آقای حسین رستمی نفر اول مسابقات قرآنی در کشور مالزی به قرائت قرآن پرداخت.


 
comment نظرات شما ()