پنج مقام برتر مسابقات قرآن و عترت به دانشگاه آزاد دماوند رسید

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی دماوند گفت: در بخش نهایی مسابقات قرآن و عترت منطقه هشت دانشگاه آزاد اسلامی، واحد دماوند حائز رتبه های برتر شد.

محمود صفری در گفتگو با خبرنگار مهر در دماوند اظهار داشت: در بخش نهایی مسابقات قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی منطقه هشت، پنج مقام برتر از میان بخشهای مختلف این رقابتها به واحد دماوند رسید.

این مسئول با اشاره رتبه های کسب شده توسط دانشجویان واحد دماوند خاطرنشان کرد: دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد دماوند در این مسابقات حائز رتبه های برتر شدند که از آن جمله می توان به کسب مقام سوم داوود اندرز استاد رشته حقوق واحد دماوند در رشته ترتیل، کسب رتبه سوم سید امیر احمدی دانشجوی این واحد دانشگاهی در رشته حفظ پنج جزء و رتبه دومی مریم شیرخانی دیگر دانشجوی این واحد در بخش تحقیق اشاره کرد.
 
وی ادامه داد: اما در بخش کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی محمد کرمانی در رشته اذان و خانم فتاح دماوندی در بخش ترتیل هر دو از واحد دماوند مقام نخست این مسابقات را به خود اختصاص دادند.
 
صفری بیان داشت: دانشگاه آزاد اسلامی واحد دماوند در این مسابقات به خوبی ظاهر شد و کسب رتبه های برتر نشان از ارتقاء همه جانبه در مسائل قرآنی و توجه به قرآن کریم در این واحد دارد.
/ 0 نظر / 14 بازدید