بازدید کارشناس امور قرآنی اداره تبلیغات اسلامی دماوند از موسسات قرآنی

کارشناس امور قرآنی اداره تبلیغات اسلامی و نماینده اتحادیه قرآنی دماوند، از موسسات و هیات های قرآنی این شهرستان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، این بازدید به جهت بررسی چگونگی برگزاری کلاس های آموزش عمومی، تخصصی و طرح ارتقای شاخص های فرهنگی، از قبیل روخوانی، روانخوانی، مفاهیم، تفسیر، حفظ، استفاده از مربیان با تجربه و توانا و نحوه به کارگیری این موسسات و هیات ها از سرفصل ها و آیین نامه های سازمان دارالقرآن انجام شد.

علی یوسفیان، کارشناس امور قرآنی اداره تبلیغات دماوند در این بازدید گفت: متاسفانه در جامعه ای که زندگی می کنیم هنوز قرآن در خانواده ها و زندگی ما مهجور است پس باید تلاش کنیم قرآن جایگاه خودش را در جامعه پیدا کند.

 وی افزود: امیدواریم با تلاش و بکارگیری برنامه های صورت گرفته در زمینه قرآن شاهد روزی باشیم که بی سوادی قرآنی در جامعه ریشه کن شود و فرهنگ قرآنی در خانواده و جامعه جایگاه خودش را پیدا کند تا گفتار، رفتار و کردار ما متناسب با این فرهنگ نورانی شود. گفتنی است این بازدید ها، چهارم و پنجم اردیبهشت جاری از موسسه میقات القرآن و دارالقرآن کیلان و هیات های قرآنی پنج تن آل عبا و جوانان حضرت امیرالمومنین (ع) شهرستان دماوند انجام گرفت.

/ 0 نظر / 19 بازدید