کلاس آموزش قرائت قرآن کریم توسط استاد حسن ربیعیان ویژه برادران

 از جمله مقام های داخلی استاد ربیعیان می توان به نفر اول مسابقات  قرآن کریم اوقاف و امور خیریه استان تهران(سال 80) و نفر اول مسابقات سراسری قرآن کریم سازمان اوقاف و امور خیریه(سال 80) اشاره کرد و مقام های بین المللی ایشان عبارتند از : نفر اول مسابقات بین المللی قرآن کریم هندوستان(سال 68) ، نفر اول مسابقات بین المللی قرآن کریم بنگلادش(سال 75) ، نفر اول مسابقات بین المللی قرآن کریم جمهوری اسلامی ایران(سال 80).

ایشان داور مسابقات قرآن کریم سازمان اوقاف و امور خیریه در شهرستان ها و استان ها ، ارتش جمهوری اسلامی ایران و آموزش و پرورش می باشد.

وی به منظور قرائت قرآن کریم به کشورهای عربستان سعودی ، چین ، هندوستان ، تایلند ، مراکش ، پاکستان ، اتیوپی ، یوگوسلاوی ، آفریقای جنوبی ، سوریه ، لبنان ، مالزی و امارات عزیمت نموده است.

هم اکنون استاد ربیعیان در حدود یک سال و نیم است که در دماوند مشغول آموزش قرآن کریم می باشد و از همه ی رده های سنی بویژه نوجوانان و جوانان در کلاس ایشان شرکت می کنند.

کلاس آموزش صوت و لحن و تجوید استاد ربیعیان

 البته قبل از استاد ربیعیان اساتید مجرب دیگری همچون آقایان حنیفی ، بنیادی و ... در دماوند مشغول به آموزش قرائت قرآن کریم بوده اند.

کلاس آموزش قرائت قرآن توسط استاد حنیفی

 لازم به ذکر است که این کلاس ها هر دو هفته یکبار دوشنبه شب ها در امامزاده شمس الدین محمد محله فرامه دماوند تشکیل می شود و مشکات از همه برادران عزیز شهرستان دماوند که علاقه به یادگیری قرائت قرآن را دارند دعوت می کند تا در این کلاس شرکت نمایند.

در پایان از انجمن قاریان شهر دماوند و اداره اوقاف شهرستان دماوند و شورای اسلامی شهر دماوند و واحد فرهنگی امامزاده شمس الدین محمد(ع) که در برپایی این کلاس نقش ارزنده ای داشته اند تشکر می نماییم.

 

 

/ 1 نظر / 38 بازدید
فرامه اي

به مي بينم ك مصطفي اسدالهي هم اينترنتي شد ماشا الله حالا ديكه بايد تو اسمون ها دنبالش بگرديم ولي مصطفي حيلي صبح ها با صداي اذانت از خواب بيدار شدم همون اذان رويايي سال 75 76 يادته