اولین دوره مسابقات قرآنی بسیج تهران برگزار شد

اولین دوره مسابقات قرآنی بسیج تهران در سه رشته حفظ، قرائت و ترجمه قرآن طی روزهای 14 و 15 دی‌ماه در دارالقرآن شهرداری اسلامشهر با داوری اساتیدی برجسته همچون «ملک‌شاهی»، «ابوالقاسمی» و «آقایی» در بخش حفظ و «اخوان‌اقدم»، «ربیعیان»، «موسوی»، «فرجی» در بخش قرائت با موفقیت برگزار شد.

در بخش حفظ 3 جزء «میثم محرمی» از اسلامشهر، «یاسر ایرانی» از رباط کریم و «مسیح‌الله صادقی» از اسلامشهر به ترتیب رتبه‌های اول تا سوم را از آن خود کردند.

همچنین در بخش حفظ 5 جزء قرآن کریم «مهدی ناصری» از استان البرز، «وحید هلالی» از شهرستان رباط کریم و «محمد سماوی» از اسلامشهر به ترتیب حائز رتبه‌های اول تا سوم شدند و در بخش حفظ 10 جزء قرآن کریم «حسن شاه‌قبی» از استان البرز، «مرتضی موحدی» و «محمد کریمی» از اسلامشهر رتبه‌های اول تا سوم این دوره از مسابقات را کسب کردند.

در بخش دیگر این مسابقه گروهی از رشته حفظ 20 جزء قرآن کریم حضور داشتند که از این گروه، «مهدی جوکار» از اسلامشهر، «حسین باقریان» از اسلامشهر و «مجتبی قدبیگی» از شهریار به ترتیب موفق به کسب رتبه‌های اول تا سوم شدند.

همچنین در رشته حفظ کل قرآن کریم «علی وثوقی» از شهریار رتبه اول، «حسین کوه‌خیر» از استان البرز رتبه دوم و «محمد باجلان» از اسلامشهر رتبه سوم را از آن خود کردند.

یادآوری می‌شود در بخش رشته مفاهیم قرآن کریم «سعید فراهانی» از اسلامشهر، «مهدی یاورندحسنی» از اسلامشهر و «محسن کرمی» از نظرآباد به ترتیب رتبه‌های اول تا سوم را کسب کردند و در بخش قرائت قرآن کریم «حبیب صداقت» از رباط کریم، «مرتضی شکوری» و «محمد کاظمی» از اسلامشهر نیز صاحب رتبه‌های اول تا سوم این دوره از مسابقات شدند.

/ 0 نظر / 19 بازدید