مسابقات قرآن کریم اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان دماوند برگزار شد

نفرات برتر سی و سومین دوره مسابقات حفظ، قرائت وترتیل قرآن کریم اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان دماوند جهت راه یابی به مرحله استانی معرفی شدند.

این مسابقات  در تاریخ ١٠ آبان ماه و با شرکت نزدیک به ١٣٠ نفر در دو گروه خواهران و برادران و در دو رده سنی زیر١۶ سال "شکوفه ها" وبالای ١۶ سال "بزرگسالان" در رشته‌های ترتیل، مفاهیم، حفظ دو و نیم‬ جزء، پنج جزء، ‪ ۱۰‬جزء و ‪ ۲۰‬جزء قرآن کریم برگزار شد.

امامزاده شمس الدین محمد محله فرامه

رقابت‌های بانوان در مجتمع فرهنگی ـ هنری کوثر و رقابت‌های آقایان در آستان امامزاده شمس‌الدین محمد (ع) واقع در شهرستان دماوند برپا شد.

در رشته قرائت بزرگسالان در قسمت برادران «محمد سلطانی» به عنوان نفر اول این مرحله از مسابقات شناخته شد.

همچنین در رشته قرائت این دوره از مسابقات «مهدی اسدالهی» و «سعید دژکام» به ترتیب دوم و سوم شدند.

در رشته ترتیل و درمقطع سنی بزرگسال «مرتضی اسدالهی» ،«محمدرضا حاج علی اکبری» و«رحمت اسدپور» به ترتیب مقام های اول، دوم و سوم را به دست آوردند.

آزمون مفاهیم قرآن کریم

در رشته قرائت بزرگسالان در قسمت خواهران «سمیه مشهدی آقایی» به عنوان نفر اول، «نسیبه خدادادی» و «مونا وثوقی» به ترتیب به مقام های دوم و سوم دست یافتند.

در رشته ترتیل خواهران و درمقطع سنی بزرگسال «ثامنه زمانی» ،«زهره کشاورز» و«سید افسانه مشهدی»مقام های اول، دوم و سوم را به دست آوردند.

در رشته حفظ ١٠ جزء خواهران و درمقطع سنی بزرگسال «صدیقه شاداب» ،«اکرم سلمان» و«انسیه فروتن» حائز رتبه های اول، دوم و سوم شدند.

«حنیفی، دزفولی و دلپاک» داوران بخش آقایان و «جمالی، نیاورانی، صریحی‌نژاد» داوران بخش بانوان، صوت و لحن، تجوید، حُسن حفظ و وقف و ابتدا شرکت‌کنندگان را مورد ارزیابی قرار دادند.

داوران مسابقات

نفر برتر هر رشته در دی ماه سال ٨٩ در مرحله استانی به رقابت خواهد پرداخت.

/ 0 نظر / 18 بازدید