رییس اداره تبلیغات دماوند: از تشکیل موسسات قرآنی در شهرستان حمایت می کنیم

رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان دماوند گفت: شهرستان دماوند با مردمی متدین دارای موسسات قرآنی بسیاری است که در راستای ترویج فرهنگ قرآنی از ایجاد تشکل های قرآنی بصورت رسمی حمایت می کنیم.

حجت الاسلام و المسلمین 'محسن کرمانی' اظهار داشت: شهرستان دماوند دارای هفت موسسه قرآنی به ثبت رسیده است که در صورت تمایل قاریان شهرستان و دیگر علاقمندان به قرآن از تشکیل موسسات قرآنی حمایت می کنیم.

وی با بیان اینکه در شهرستان دماوند علاوه بر موسسات ثبت شده چندین مرکز غیر رسمی نیز فعال می باشد، تصریح کرد: وجود یک مجمع قرآنی برای تشکیل بانک اطلاعاتی قاریان و حافظان قرآن در شهرستان می تواند نقش بسزایی را در برنامه های کوتاه مدت و بلند مدت منطقه در بخش قرآن داشته باشد.

رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان دماوند ادامه داد: ایجاد یک مرکز قرآنی ثابت و پایدار می تواند نقش موثری را در تربیت حافظان، قاریان و مربیان قرآنی داشته باشد که لازم است این مهم را حمایت و تقویت کرد.

کرمانی با اشاره به اهمیت قرآن کریم گفت: قرآن کتابی است که رستگاری انسان را در دو جهان تضمین می کند و همچون مشعلی فروزان، انسان را از تاریکی های جهل و نادانی رهایی می بخشد که باید این مهم را ارج نهیم.

/ 0 نظر / 15 بازدید